• Koszyk jest pusty :(
Szukaj:
obrączki

Miłość złotem pisana czyli obrączki ślubne Rubicello

Dlaczego warto wybrać obrączki Rubicello?

Doskonale wiemy jak trudną decyzją jest wybór ślubnych obrączek. Z jednej strony narzeczeni mają świadomość, że to biżuteria, która zostanie z nimi do końca życia, a z drugiej wiedzą, że musi być ona praktyczna i wygodna w noszeniu. Nasze obrączki Rubicello to doskonały wybór zarówno dla miłośników nowoczesnych trendów w jubilerstwie, ale również w naszych sklepach coś dla siebie znajdą entuzjaści klasycznych wzorów. Gusta to jednakże osobny temat. W naszej pracowni najbardziej liczy się dla nas jakość materiału, z którego wykonujemy obrączki ślubne. Muszą być jednocześnie wyjątkowe, ponadczasowe i trwałe.

Co powoduje, że wybór obrączek jest wyzwaniem dla Młodej Pary?

Jak wybrać obrączki ślubne? To pytanie często pada z ust nowożeńców goszczących w naszych salonach. Drugim najczęściej zadawanym jest: na co zwracać uwagę przy wyborze obrączki ślubne. Bez względu na ilość zadawanych pytań, nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą i pomogą wybrać odpowiedni wzór i rozmiar. Wybór tej szczególnej ślubnej biżuterii jest wyzwaniem chociażby dlatego, że młodzi wiedzą jak szybko obecne trendy, nie tylko w jubilerstwie ulegają zmianie. Wiedzą oni również, że wybierane przez nich złote czy srebrne obrączki to taki rodzaj wzajemnego prezentu, którego nie zmienią do końca życia. Obrączki to niezwykły symbol miłości, wierności i wzajemnego oddania. To swoisty prezent dla ukochanej czy ukochanego, na który przelewamy wszystkie swoje uczucia i emocje.

 

Od czego zależy cena obrączek?

Cena obrączek zależy od kilku czynników:

  • Po pierwsze od materiału z jakiego zostają wykonane
  • Po drugiej od grubości i ogólnie wagi obrączek
  • Po trzecie od dodatkowych ozdobnych elementów umieszczanych na pierścionkach (kamieni/graweru)

Jakie obrączki cieszą się największym zainteresowaniem?

Trendy przychodzą i odchodzą, a niektóre z nich często w historii jubilerstwa zataczają koło i powracają w nowej postaci. Tak jest zdecydowanie w przypadku klasycznych zwykłych złotych obrączek. Proszę jednak nie odbierać należytego animuszu tymże niezwykłym klasykom. To właśnie w nich kryje się elegancja, piękno i nonszalancja ukryta w prostej linii i niezmąconym żadnym załamaniem kształtem.

 

 

Gdzie można nabyć obrączki Rubicello?

Po Obrączki Rubicello zapraszamy do naszych salonów w Pilźnie , Brzostku, Tuchowie oraz Strzyżowie a także zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną w sklepie internetowym www.jubiler-rubicello.pl