• Koszyk jest pusty :(
Szukaj:

Rubicello – Nasza Historia

 

Rubicello to polska marka jubilerska, producent biżuterii złotej, srebrnej oraz niepowtarzalnych obrączek i pierścionków.

Czym jest dla nas tworzenie biżuterii? To podróż w świat najpiękniejszych emocji, to niesamowita możliwość towarzyszenia naszym Klientom w wyjątkowych momentach ich życia. Bez względu na to, czy spełniamy wykonujemy dla nich obrączki ślubne, czy też oddajemy w ich ręce złotą i srebrną biżuterię, jesteśmy szczęśliwi, że nasza praca staje się ich radością.

Nasza przygoda rozpoczęła się w 1992, wtedy to spod wprawnych rąk naszych jubilerów wyszła pierwsza para obrączek. To właśnie wtedy poczuliśmy niesamowitą pasję i chęć tworzenia wyjątkowej biżuterii. Z czasem nasze salony zagościły w czterech lokalizacjach i obecnie możecie znaleźć je w Brzostku, Tuchowie, Pilźnie oraz Strzyżowie. Dodatkowo chcąc jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów oferujemy również możliwość zakupu naszej biżuterii w sklepie internetowym Rubicello https://jubiler-rubicello.pl/

Od ponad 25 lat w naszych pracowniach jubilerskich Rubicello specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowej i niepowtarzalnej biżuterii, obrączek, pierścionków zaręczynowych oraz produktów jubilerskich na każdą okazję.

Produkty najwyższej jakości, dbałość o każdy detal i zadowolenie naszych Klientów – to trzy najważniejsze wartości jakie przyświecają nam w codziennej pracy. W naszej rodzinnej firmie łączy nas przede wszystkim zamiłowanie do tworzenia niepowtarzalnych produktów jubilerskich z wykorzystaniem szlachetnych kamieni naturalnych i brylantów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam trafiać w gusta gości naszych salonów, a w ręce naszych Klientów oddawać niepowtarzalne kolekcje, ale także biżuterię na indywidualne zamówienie.

Z radością zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego, a także do wizyty w jednym z naszych salonów.