• Koszyk jest pusty :(
Szukaj:

Korekta rozmiaru obrączki

Rubicello to polska marka jubilerska, producent biżuterii złotej, srebrnej oraz niepowtarzalnych obrączek i pierścionków.

Czy korekta rozmiaru obrączek jest możliwa? To pytanie często pada z ust nowożeńców goszczących w naszych salonach, którzy stają przed wyborem swoich ślubnych obrączek. Bez względu na ilość zadawanych pytań, nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą i pomogą wybrać odpowiedni wzór i rozmiar. Co jeśli jednak okaże się, że rozmiar nie jest właściwy? Bez obaw, również w tej sytuacji z chęcią wesprzemy przyszłą młodą parę.

W tym poradniku zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące korekty rozmiaru obrączek.

  1. Zmiana rozmiaru: o ile mogę powiększyć lub pomniejszyć obrączkę?

W tym przypadku wiele zależy od wybranego modelu obrączek. Zdecydowanie najłatwiejsze jest powiększanie obrączek jednokolorowych, półokrągłe bez zdobień. Jeśli jednak Wasze obrączki stanowią połączenie dwóch lub trzech kolorów złota i są wyposażone w dodatkowe kamienie – zmiana rozmiaru może być utrudniona lub w skrajnych przypadkach niemożliwa.  Bez względu na to jakie obrączki posiadacie zachęcamy Was do kontaktu z naszymi salonami.

  1. Koszty: ile kosztuje zmiana rozmiaru obrączek?

Koszt zmiany rozmiaru obrączki z kolekcji Rubicello jest darmowy .

W naszych salonach możecie znaleźć także pomoc w przypadku potrzeby korekty rozmiaru obrączek zakupionych u innych producentów. W takiej sytuacji koszt korekty wynosi od  25zł złotych za sztukę, przy korekcie do 3 rozmiarów. Pozostałe korekty, są wyceniane indywidualnie.

  1. Aspekty wizualne: czy po zmianie rozmiaru widoczne są ślady?

Nie musisz się o to martwić. Korekta rozmiaru obrączki nie pozostawia po sobie żadnych widocznych śladów i nie wpływa na jej jakość.

  1. Gwarancja: czy produkty w sklepie są objęte gwarancją?

Tak, wszystkie produkty są objęte 2 letnią gwarancją (uszkodzenia mechaniczne nie są podstawą do udzielenia gwarancji). Szczegóły dotyczące gwarancji znajdziesz w tym miejscu.