• Koszyk jest pusty :(
Szukaj:
pierścionek

Jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy?

Styl, kształt, wielkość kamienia – i co dalej?
Zaręczyny to emocjonujący moment. Nikt tak doskonale nie zna stresu związanego z oświadczynami, jak przyszli kandydaci na mężów. To specjalnie dla nich przygotowaliśmy ten krótki poradnik. Dla tych panów, którzy na poszukiwanie idealnego pierścionka zaręczynowego wyruszają bez swojej przyszłej narzeczonej, zebraliśmy kilka podstawowych informacji.

Na rynku jubilerskim dostępne jest wiele niezwykłych wzorów. W pierwszej kolejności zastanów się jednak jaki pierścionek spodoba się wybrance Twojego serca. Czy lubi złotą biżuterię? A może znacznie lepiej czuje się w białym złocie lub w srebrze? Czy podobają się jej eleganckie i błyszczące kamienie? Już znasz odpowiedź na to pytanie? Jeśli nadal nie, to zaglądnij do szkatułki na biżuterię, w której Twoja dziewczyna trzyma klejnoty lub poradź się najbliższej jej osoby siostry lub przyjaciółki.

Sam pierścionek nie wystarczy – zadbaj o jego oprawę
Wiemy, że jesteś wyjątkowym mężczyzną i z pewnością nie planujesz wyciągnąć pierścionka zaręczynowego wprost z kieszonki spodni. Jeśli nie wiesz, jak zapakować pierścionek zaręczynowy koniecznie zaglądnij na www.rubicello.pl. Tam znajdziesz szeroki wachlarz ozdobnych opakowań na pierścionki. Gdy już będziesz miał wybrane eleganckie pudełko, nie zapomnij o ulubionych kwiatach wybranki swojego serca, a także o jej ulubionej restauracji – resztę podpowie Ci serce <3

Pierścionek zaręczynowy jest za duży – co teraz?
Jeśli kupujesz pierścionek z wybranką serca to problem rozmiaru masz z głowy. Jeśli jednak planujesz zrobić jej zaręczynową niespodziankę i pierścionek musisz wybrać sam, mamy dla Ciebie kilka rad. Czy Twoja ukochana nosi inne pierścionki? Jeśli tak to wybierz się z jej pierścionkiem do salonu Selana. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rozmiar. Najczęściej noszone rozmiary wahają się od 10 do 15.

Na jakim palcu nosi się pierścionek zaręczynowy?
Zanim miejsce na serdecznym palcu prawej ręki zajmie jedyna w swoim rodzaju ślubna obrączka, panny będące w narzeczeństwie właśnie na ni noszą pierścionek zaręczynowy. Gdy jednak przychodzi dzień ślubu, często przekładają go na serdeczny palec u lewej dłoni. Polecamy zatem przy wyborze zaręczynowego pierścionka przewidzieć również tę opcję i znać obwód serdecznego palca lewej ręki.