• Koszyk jest pusty :(
Szukaj:
jubiler

Końcówka stycznia upłynęła nam po znakiem branżowych wydarzeń

Zawsze bardzo lubimy pojawiać się na branżowych wydarzeniach, a co za tym idzie początek tego roku był dla nas niezwykle intensywny. W ciągu tego miesiąca gościliśmy łącznie na 3 wydarzeniach branżowych na terenie Małopolski i Podkarpacia.

 

W Dębicy, podczas Dębickich Targów Ślubnych mogliście nas spotkać już 6 stycznia gdzie przyjechaliśmy z naszą ofertą obrączek ślubnych. Doskonale wiemy jak dużo serca trzeba włożyć w przygotowania do ślubu. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy doradzać Wam w wyborze ślubnych obrączek. Zadawaliście wiele ciekawych pytań, mamy nadzieję, że rozwialiśmy Wasze wątpliwości związane z tym jak wybrać obrączki ślubne.

 

Bardzo licznie odwiedzaliście nasze stoisko podczas następnego wydarzenia czyli Targów Młodej Pary w stolicy małopolski. Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyliście markę Rubicello i mamy nadzieje, że nabyte podczas targów komplety obrączek ślubnych posłużą Wam i Waszej miłości na lata.

 

Zawsze staramy się jak najlepiej doradzać Wam w kwestii doboru rozmiaru obrączek. Chętnie również opowiadamy Wam o różnicach między różnymi typami biżuterii ślubnej. Dzięki Waszym pytaniom możemy poszerzać naszą wiedzę i doświadczenie. Dzięki Wam wiemy jeszcze lepiej jak zadbać o wygórowane potrzeby przyszłej młodej pary. Po sporych emocjach jakich doświadczyliśmy podczas dwóch wydarzeń, kolejne czekały nas w trakcie Rzeszowskich Targów Ślubnych. Tam również narzeczeńskie pary nie zawiodły. Wiele dowiedzieliśmy się o Was dlatego czujemy się dumni mając tak świadomych klientów

 

Dziękujemy za tak liczne odwiedziny na naszych stoiskach podczas Dębickich Targów Ślubnych, Targów Młodej Pary w Krakowie oraz Rzeszowskich Targów Ślubnych – oczywiście zapraszamy na kolejne.