• Koszyk jest pusty :(
Szukaj:
biżuteria na ślub

O co pytaliście nas podczas ostatnich Targów Ślubnych?

Zebraliśmy dla Was przydatne informacje o obrączkach!

Za nami gorący czas walentynek. Nawet w naszych salonach było czuć miłosne emocje gdy w nasze opakowania prezentowe pakowaliśmy piękne i eleganckie pierścionki zaręczynowe <3 Dzięki temu wiemy już, że wielu z Was zacznie niebawem planowanie dnia Ślubu. Chcemy jak najpełniej wesprzeć Was w tym czasie, dlatego jeśli nie wiecie od czego zacząć i jak zaplanować ten dzień koniecznie wybierzcie się na targi ślubne. My ostatnio gościliśmy na 33. Małopolskich Targach Ślubnych oraz na Targach Ślubnych w Krośnie i postanowiliśmy zebrać dla Was wiedzę jakiej potrzebujecie w jednym artykule.

Na stoiskach Rubicello zarówno 11 lutego w Krakowie jak i 18 lutego w Krośnie pojawiliście się bardzo licznie, za co serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że trafiliśmy w 10. z ofertą produktów jaką przygotowaliśmy dla Was na te targi.

Bardzo często pytaliście nas na co zwracać uwagę przy wyborze obrączek. W pierwszej kolejności warto abyście wrócili uwagę na swój gust i zdecydowali czy lubicie biżuterię w ciepłych kolorach złota, czy też raczej preferujecie chłodne odcienie srebra. Każdy z materiału z jakiego wykonane są obrączki inaczej reaguje na użytkowanie.

Oczywiście najbardziej popularnym metalem z jakiego wykonywane są obrączki ślubne jest złoto. Jest trwałe i wytrzymałe. Drugim w kolejce jest oczywiście srebro – metal o bardziej wyrazistej i chłodnej barwie. Jest jednak tworzywem nieco miększym i mniej trwałym. Podczas targów pytaliście o platynowe obrączki. Ten materiał jest kolorystycznie zbliżony do srebra. Obrączki ślubne wykonane z platyny są z uwagi na rodzaj materiału zdecydowanie najdroższe.

Kolejnym aspektem na jaki zwracaliście uwagę to masa obrączek. Ma ona wpływ na trwałość tego rodzaju biżuterii ślubnej, a także na jej codzienne użytkowanie. Podczas wydarzeń na których ostatnio się spotkaliśmy mieliście rację twierdząc, że obrączki, które są grubsze i szersze są mniej podatne na uszkodzenia i wytarcie. W tej sytuacji jednak warto po raz kolejny posiłkować się gustem, w końcu obrączki ofiarowane wzajemnie w dniu ślubu będą Wam towarzyszyć na długo, dlatego powinny przede wszystkim Wam się podobać.

Szczególnie podczas krakowskich Targów Ślubnych pytaliście nas o opakowania ozdobne na obrączki. Pamiętajcie, że mamy je w naszej ofercie.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy Wam doradzać w czasie ostatnich wydarzeń, na których gościliśmy. Jesteśmy dumni, że wśród Was jest tak wielu świadomych klientów, którzy potrafią docenić wyjątkową i doskonałą jakościowo biżuterię. Jeśli macie jednak jakieś dodatkowe pytania, które nasunęły się Wam po targach, koniecznie dajcie nam o tym znać – z pewnością Wam pomożemy.